نوشتن پایان نامه یکی از کارهایی است که هر دانشجوی تا حدودی با آن آشنا می باشد و به دنبال یادگیری و به دست آوردن منابعی برای انجام هر چه سریع تر کارها می باشد و با انبوهی از اطلاعات روبرو می گردد. تمام آنچه که در این متن می آید سعی شده خلاصه و کوتاه باشد. دانشجویان این متن از ابتدای کار آموزش داده شده و ابتدا برای نوشتن پایان نامه باید تصمیم گرفت این کار را صورت بگیرد ، این حرف شاید بسیار پیش پا افتاده باشد یا بگویید اگر نمیخواستیم به دنبال آن نبودیم! اما دانشجویان عزیز بدانید این مسیر راه کوتاهی ندارد که شما بتوانید در مدت کوتاهی آن را انجام دهید . بنابراین به دنبال راه های راحت نباشید و میون برهای خودتون رو کم کنید . و تصمیم بگیرید اون کفش های آهنی رو بپوشید برای ی پایان نامه خوب . پس اولین قدم برای کار اینه که بخواید کاری انجام بگیره .

دومین قدم اینکه برای زمینه هایی که خودتون باهش راحت هستید رو انتخاب کنید و بدون با چه موضوعاتی راحت هستید و براتون قابل قبول هستش .

سومین قوم تمام جوانب موضوع مورد علاقه تون رو بسنجید مثل اینکه چقدر منابع می تونید داشته باشید. یا اینکه چقدر می تونید هزینه براش بزارید و یا چقدر به وسایلی که لازم داره دسترسی دارید آیا لازمه زمان ،مکان و هزینه رو چقدر برای اینکار اختصاص بدید.

دوستان عزیز این متن ادامه داره …